tv tv
TV logosu
www.canlitvizle.gen.tr tek bir sayfa üzerinden Türkiye'de internet üzerinden yayın yapan radyo kanalları yayınlarını da dinlenebilmesine olanak vermektedir. Tek yapmanız gereken internet erişimi olan yerlerde sayfaya girip listeden dilediğiniz radyo kanalını seçmek. Bu portala her zaman ihtiyaç duyacağınız için, belleğiniz güçlü bile olsa buraya tıklayarak favoriler listenize eklemenizi tavsiye ederiz.
 Anasayfam yap Anasayfam yap | Favorilere Ekle Tekrar bu sayfaya gelebilmek için favorilerime ekle (Kontrol + D)
Radyo Kanalları
TV
» Listeden dilediğiniz radyo kanalını seçip dinleyebilirsiniz.
» Dinletide sorun oluşursa sayfayı F5 tuşu ile refresh ediniz.
» Bu sayfayı favorileriniz arasına eklemek için tıklayınız.
» Güzel dinletiler :)
Tıklayın
Portalı favorilerinize dahil edin.
tv Yayın dursun | Radyo Kanalı Ekle | Haberleşme için tv


tv Canlı Radyo Yayınları Hakkında tv
Radyo yayınları, televizyon yayınlarının aksine, yüksek bant gerektirmeyen, düşük bağlantı hızlarında da takip edilebilen yayınlardır. Yayın kaliteleri genellikle 32 ila 128 bit arasında değişmektedir. Radyo yayınları sunucu üzerinde genellikle belli bir kullanıcı sayısına kadar(8,16,32 gibi) desteklenmekle birlikte, ulusal radyolarda genelde sınırsız anlık kullanıcı yayını yapılmaktadır.

Internet üzerinden yapılan yayınlar, daha çok dinleyiciye ulaşmak, yayını bulunduğu bölgeden dinleyemeyen kullanıcıların frekans erişimini sağlamak açısından, yayın maliyetlerinin de yüksek olmaması nedeniyle hem ulusal hem de yerel radyolar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Radyo yayınlarını dinlemek için windows medya oynatıcısı ve winamp uygulamaları çoğunlukla ihtiyaç duyulan iki yazılımdır.

Eğer portala eklenmesini istediğiniz bir radyo kanalı varsa, iletişim bağlantısı üzerinden kanal detaylarını tarafımıza bildirebilirsiniz.
tv tv


Canlı TV Kanalları | Canlı Kameralar | Canlı TV | Canlı Radyo Dinle | Siteye ulaş

Canlitvizle.gen.tr © '07 bir Maksat Internet HizmetleriTM yapımıdır.
Sitede yayınlanan kanalların hakları ilgili yayın kuruluşlarına ait olup site hakları ise tarafımızca saklıdır.